Topné fólie Fenix na zrcadla MHF-12 proti zamlžování MHF12

Topné fólie Fenix na zrcadla MHF-12 proti zamlžování MHF12

Topné fólie Fenix na zrcadla MHF-12 proti zamlžování MHF12 od skvělé značky Fenix je u nás k dispozici opravdu výhodně. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Topné fólie Fenix na zrcadla MHF-12 proti zamlžování MHF12 zrovna teď v akci za 304 Kč

304 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Folie zahřívá zrcadlo a brání tak jeho zamlžení. Na folii je nanesena tenká vrstva lepidla, kterým se folie nalepí na zadní stranu zrcadla. Přívodní kabel (délka 1m oválný průřez 5x3mm) je v místě napojení na folii opatřen plastovou krytkou (tloušťka 6mm) V místě připojení musí být pod zrcadlem vytvořen prostor pro krytku a vyvedení vodiče. Přívodní vodič není ukončen zástrčkou, aby jej bylo možné dle potřeby protáhnout např. stěnou skříňky nebo husím krkem.Folie se obvykle připojí na osvětlení zrcadla (230V), možné je ale i jiné spínání - samostatný vypínač, časový spínač, pohybové čidlo, apod. Cca 1-2 minuty po zapnutí se odmlží plocha zrcadla odpovídající velikosti topné folie a postupně se zvětší až cca 10cm přes obrys folie.U lepených zrcadel zvolte velikost folie tak, aby po obvodu zůstal dostatečný okraj pro přilepení zrcadla (k topné folii tmel nepřilne). Větší/těžší zrcadla doporučujeme opatřit fixačním rámem.

Nábytek > Sady nábytku > Sady koupelnového nábytku

Název:
Topné fólie Fenix na zrcadla MHF-12 proti zamlžování MHF12
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
8590875024284

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Staveniny-Havířov.cz - online katalog s kvalitními stavebními materiály a pomůckami od prověřených dodavatelů. V našem sortimentu najdete vše pro stavební práce - materiály, směsi, izolace, barvy nebo nářadí. Nakupte v našich online stavebninách a ušetřete čas i peníze. Staveniny-Havířov.cz - stavební materiály a stavební zboží levně, rychle a skladem.
Vybírejte z nabídky
32426
produktů
178
ověřených dodavatelů
1
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Staveniny-Havířov.cz