Porovnávání parametrů zboží


www.STAVEBNINY-HAVIROV.cz


 Adresa naší provozovny:

Havířov-Dolní Suchá
Na Kopci 364/3f
PSČ : 735 64

---------------------------------------
Kontaktujte nás.

stavebniny.havirov@email.cz

tel.: +420 603 891 935

Baner červotoč2.jpg
Weber.pas marmolit střednězrnný 30 kg

Weber.pas marmolit střednězrnný 30 kg

 • Balení: 30 kg
 • Zrnitost: střednězrnný
 • Spotřeba: 6,0 kg/ m2


Přehled důležitých údajů

Název: Weber.pas marmolit střednězrnný 30 kg
Kód produktu:321115
Výrobce:Saint-Gobain Weber Terranova
Cena za :1.495,78 Kč / (Cena bez DPH)
Cena za :1.810,00 Kč / (Cena s DPH)
Cena bez DPH:1.495,78Kč / ks
Cena s DPH: 1.810,00Kč / ks
Záruka:12 měsíců
Hmotnost:31.00 kg. / ks
Skladdo 7 dnů
Počet kusů: ks

Cena: 1.810,00 Kč (Cena s DPH)

Doplňující informace:

Weber.pas marmolit střednězrnný 30 kg

Weber.pas marmolit 
 •     vysoce mechanicky odolná
 •     vodoopdpudivá
 •     snadno udržovatelná
 •     omyvatelná
 •     odolná povětrnostním vlivům
 •     odolná průmyslovým splodinám
 •     široký výběr vzorů
vzor: 0049,0037,0038,0076,M091,M092..............spotřeba 4,5 kg/m2

Použití
Dekorativní omítka na venkovní i vnitřní plochy, zvláště vhodná na sokly, portály, pilíře, sloupy i na zateplovací systémy.
Barevné odstíny
Spektrum barev podle vzorkovnice weber.pas marmolit
Zrnitost
Weber. pas marmolit se dělí podle hrubosti zrna na: jemnozrnný MAR1 do 1,0 mm, střednězrnný MAR2 do 2,0 mm, hrubozrnný MAR3 2,0-4,0 mm
Definice výrobku
Jednoduše zpracovatelná dekorativní omítka obshující organické pojivo připravená k přímému použití se systémovou penetrací weber.pas podklad UNI.

Všeobecné požadavky pro podklad
Vápenocementové a cementové omítky, beton, přírodní a umělý kámen, azbestocement atd. Nově vytvořené omítky musí být dostatečně nosné (podle platných norem) a povrch omítek musí být hladce upravený. Všechny podklady musí být rovné, pevné, suché, bez prachu, trhlinek a volně oddělitelných částí. V každém případě je potřeba podklad dokonale očistit. U soklových ploch, zvláště tam, kde dosahuje sokl až na zem, se doporučuje jako podklad vodotěsná cementová omítka. Při nedostatečně izolovaných zdech a při vzlínající vlhkosti ve zdivu se použití weber.pas marmolitu nedoporučuje. Weber.pas marmolit není dovoleno použít na tepelně izolační a sanační omítky. Všechny objemově nestabilní a jiné nestandardní podklady je třeba posoudit z hlediska vhodnosti použití dekorativní omítky weber.pas marmolit. V případě pochybnosti o vhodnosti podkladu konzultujte možnost použití omítky s výrobcem.

Podmínky pro zpracování
Teplota podkladu a okolního vzduchu nesmí klesnout pod + 5 °C. Při aplikaci je nutné se vyvarovat přímému slunečnímu záření, větru a dešti. Při podmínkách podporujících rychlé zasychání omítky (teplota nad 25 °C, silný vítr, vyhřátý podklad apod.) musí zpracovatel zvážit všechny okolnosti (včetně např. velikosti plochy) ovlivňující možnost správného provedení - napojování. Při podmínkách prodlužujících zasychání (nízké teploty, vysoká relativní vlhkost vzduchu apod.) je třeba počítat s pomalejším zasycháním a tím možností poškození deštěm i po více než 12 hodinách, v extrémních případech i několika dnech.

Aplikace
1. Materiál se dodává připravený k přímému použití, pouze se před nanášením promíchá nerezovou zednickou lžící. Míchání Unimixerem - násadou na vrtačce není dovoleno.
2. Nanášíme na zaschlý weber.pas pod- klad UNI. Weber.pas marmolit vyžaduje doko- nale rovný a hladký podklad.
3. weber.pas marmolit se nanáší nerezovým hladítkem na tlouš•ku asi 1,5 násobku velikosti zrn.
4. Vyhlazení se provádí opět nerezovým hladítkem ihned po nanesení weber.pas marmolitu ještě před jeho zavadnutím. Nářadí je třeba průběžně umývat čistou vodou.
5. Přechody struktur a barev v jedné ploše je možno vytvářet pomocí pásky (viz strany „Problémy a řešení'). Upozornění Dodatečné přidávání plniva, pojiva a přísad se nepovoluje. Při teplotách vzduchu a podkladu pod + 5 °C a při očekávaných mrazech nepoužívat.

Nářadí
Nerezové hladítko, nerezová špachtle, zednická lžíce nerez, malířská štětka, váleček. Omítku weber.pas marmolit NENÍ DOVOLENO míchat Unimixerem - nástavcem vrtačky!
Výrobce:

Weber.pas marmolit střednězrnný 30 kg

Saint-Gobain Weber Terranova

 
 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY: